Send meg en mail dersom du har en link som bør være med på siden her.

 

Linker til Motorsport sider

Volvo Original Sverige

 www.volvooriginal.com

Volvo Original Nederland

 www.volvooriginal.nl

Volvo Original Tyskland

 www.volvo-cup.de
Volvo Original Østerike www.volvooriginal.at 
Volvo Original Danmark www.volvooriginal.dk
wrc www.wrc.com 
www.rally-live.com 
 

www.fia.com 
Norges Bilsportforbund www.bilsport.no 
Svenska Bilsportforbundet www.sbf.se 
Dansk Automobils Sports Union www.dasu.dk 
Det meste om dansk motorsport www.rallyinfo.dk
Det meste om svensk motorsport www.motorsportivarmland.nu 
Det meste om norsk motorsport www.norsk-rally.com 
Det meste om finsk motorsport www.ralli.net 
Motorsport fra hele verden www.motorsport.com 
Interesant lesing www.bilhistorie.no 
Internasjonale rallyresultater, føreromtale og annet www.rallybase.nl 
Innbydelser, påmeldinger, resultat til rally i Sverige www.resultatdata.com 
Innbydelser, påmeldinger, resultat til bl annet SM rally www.resultatservice.com 
Rallyfoto i Norge www.racefoto.no 
Møt kartleseren Tina Thörner www.tinathorner.se 
Rallyreiser til VM rally www.rallytravels.com 
Rallyreiser til VM rally, norsk www.destinationrally.no 
UTSTYR TIL MOTORSPORTEN:
Gundersen Motorsport www.gundersenmotorsport.com 
Støtdempere og annet www.sellholm.se 
Dekk www.joki.se 
Trimming www.trollspeed.com 
Rallybiler til salgs www.rallycarsforsale.net 
 

 

RACING:
Racing i Sverige www.sskracing.com 
   
 

 

DIVERSE RALLY I NORGE 2010:
Rally merket med blå farge inngår i Volvo Original Rallycup 2010  
    09.januar 2010:       Sigdalsrally  NM www.sigdalsrally.no     
    23.januar 2010        Mountain Rally Norway NM www.mrally.no
           Rally Hadeland  www.rally-hadeland.no 
    06.februar 2010:     Rally Hokksund       www.rallyhokksund.no
   
           Rally Norway  www.rallynorway.no  
    20.februar 2010:     Rally Finnskog www.rallyfinnskog.no
    06.mars 2010:         Numedalsrally   NM www.numedalsrally.no
    17.april 2010:          Sprint Rally Stavanger www.rally.no  
    30-01.mai 2010:      Rally Sørland  NM www.rallysorland.no
    23.mai 2010:            Hadeland sprintrally  
         Bjerkesprinten www.naf-motorsport.no 
         Rally Lillehammer  www.rally-lillehammer.no 
        Grindalsmoen sprint  
    05.juni 2010:            Aurskog/Høland    NM www.ahrally.no 
    19.juni 2010:            Rally Trøgstad    www.nmk.no/trogstad
   
          Rally Trøndelag  www.knarallytrondelag.no 
         Rally Grimstad    www.rally.no/grimstad  
          Rally Bergen www.rallybergen.no  
    13.august 2010:        Flesbergsprinten  www.flesbergrally.no 
    28.august 2010:        Rally Sokndal  
           Rally Larvik   NM www.nmk.no/larvik   
    25.september 2010:  Rally Hedemarken NM  www.rally-hedemarken.no 
.          Rudskogensprinten                                   
    Bjerkesprinten 2 www.naf-motorsport.no 
 Romjulsrally 2007    www.romjulsrally.no 
 
   
   
                            

 

NORSKE MOTORKLUBBER:
Kongelig Norsk Automobilforbund www.kna.no 
Norsk Motor Klubb www.nmk.no 
Norges Automobilforbund www.naf.no 
Norsk Volvoklubb Buskerud www.norskvolvoklubb.no 
DIVERSE RALLY OG MOTORSPORT:
FINLAND:
   
FIA snowrally Cup Arctic Lapland Rally  www.arcticrally.fi 
 

 

SVERIGE:
Sydsvenske Rally www.southswedishrally.com 
Bergslagsrally www.bergslagsrallyt.com 
Svenske Rally VM www.swedishrally.com 
Super Evolution Cup Rallycross www.evocupen.com 
Mye svensk rally www.emotorsport.se 
Svenske motorklubber www.motorklubbar.se 
Svensk motorsport www.aktuellmotorsport.se 
Rallyreiser med Per Carlsson www.rallytravels.com 
Meget bra motorsportside www.motorsport4sale.com 
   
 

 

 
TYSKLAND:
Welfen Rally www.batc.de 
Rallye Sulinger Land www.msg-sulingen.de 
Dreistadtrally www.3-staedte-rallye.de 
Vogelsberg rally www.rallye-vogelsberg.de 
Rally Saarland www.saarlandrallye.de 
Rally Wittenberg www.pneumant-rallye.de 
Neustadt Rally www.neustadt-rallye.com 
Tysk rally informasjon www.rallye200-info.de 
Rallyside www.rallye1.de 
 

 

NEDERLAND:
16-17.mars 2007  Zuiderzeerally, Emmeloord www.zuiderzeerally.nl 
   
BHV Rally, Roosendaal www.bhvexpogroeprally.com 
Tulipanrally, Hellendoorn www.goldentuliprally.com 
Vierhouten Rally, Barneveld www.nederlandrally.nl 
Euregiorally, Hengelo (ov.) www.twenterally.nl 
Nederlandske bilsportforbundet www.knafrallysport.nl 
Rallyfoto www.rallyfoto.nl 
Rallyfoto www.rallyfoto.tk 
Rallyside www.rallymedia.nl 
 

 

DANMARK:
Designa Køkken Rally, Jylland,  www.viborgmotorklub.dk 
Gjønge Rally www.tj-mediesport.dk 
Rally Explorer www.viborgmotorklub.dk 
Fyn www.kdak.dk 
Slagelse www.sasnyt.dk 
Kalkprøver www.stevnsmotorklub.dk 
Fårvang Rallyshow www.kom.dk 
Rally Explorer www.viborgmotorklub.dk 
Trolde Rally www.vejen-motorklub.dk 
Faxe Rally www.koa.dk 
www.bmc-motorsport.dk 
Resultat tjeneste fra danske rally www.rallyresult.dk 
Dansk rallyside www.hamk.dk 
   
 

 

DIVERSE:
Rallyfoto fra Polen www.rallyfoto.pl 
Internasjonale resultater fra mange år  www.rallybase.nl 
 

 

 
 KJEKT NÅR DU SKAL UTENLANDS:  
 Norsk side med det meste om camping  www.home.no/camping 
 Dansk campingside  www.hanses-campingsider.dk 
Camping i hele Europa, på norsk. www.eurocampings.net 
Nederlandsk info på svensk www.holland.com 
Svensk vekslingsfirma med aktuelle valutakurser www.forex.se 
Ruteplanlegger www.viamichelin.com 
Norsk ruteplanlegger www.visveg.no 
Trandansen utenfor Skara www.hornborga.com 
Tjekkia på dansk www.jakulff.com 
Belgia på dansk www.belgien.dk 
Italia www.enit.dk 
Spania www.spanien-turist.dk 
Tyskland www.tyskland-info.com 
Ungarn www.ungarn.dk 
Sverige www.sverigeguiden.com 
Tulipaner i Holland www.hollandtulippark.com 
Campingplasser i Europa www.eurocampings.net 
FERGER:
Kystlink, Langesund-Hirtshals www.kystlink.no 
Stenaline www.stenaline.no 
Stenaline Sverige www.stenaline.se 
Colorline www.colorline.no 
 

 

VÆRET:
Danmark www.dmi.dk 
Sverige www.smhi.se 
Norge www.met.no 
 

 

AKTIVE
Lars Øyvind Taugbøl/Øyvind Fjeld www.hasardmotorsport.com 
Duco Hoekstra, Nederland www.940rallyteam.nl 
T4R Rally Team, Nederland www.volvocup.nl 
Team Gundersen www.fanaracing.com/webgundersen/gundersen.htm 
   
Truls Thorsen www.tt-motorsport.no 
Greger Engh/Petter Ingjerd www.ei-rally.com 
Roger Søyland/Anders Klanderud www.rat-racing.org 
Jonas Nilsson www.jn-motorsport.com 
Team Jonsson, Per Erik og Erik www.jonssonskylserv.se 
Kai Lauritzen www.lauritzen-motorsport.com 
Sebastien Loeb www.sebastienloeb.com 
Francois Duval www.fduval.com 
Daniel Carlsson www.danielcarlsson.com 
Stig Olov Walfridsson www.walfridsson.com 
P.G.Andersson www.pgandersson.se 
Frederik Bylund www.bylundmotorsport.com 
Lars Thomassen www.thomassen.i2.no 
Ib Kragh www.ikrally.dk 
LITT FORSKJELLIG:
Sveriges største linkside for bilinteresserte www.carlinks.se 
   
Hvor mange heter det samme som du selv www.ssb.no/emner/00/navn 
Litt av hvert om Norge www.norge.no 
Mange nyttige linker sortert etter emne  www.lokalstarten.no  
Her kan du kjøpe det meste i Sverige www.blocket.se 
Trimming www.trollspeed.com 
Morro http://hejbilist.nu 
www.kortoggodt.com 
www.minnehjornet.no 
www.hennesfritid.no 
www.godeminner.no 
www.stoffimport.no 
www.scrapbook-norge.no 
MUSIKK:
Dans og musikk www.dansaktuellt.com 
Dansk musikk www.dansktopklubben.dk 
www.dansbandstoppen.no 
www.danseband.no 
Litt forskjellig svenskemusikk www.dansprogram.se 
Ingemars www.ingemars.com
Gluntan www.gluntan.no
Kandis www.kandis.dk
Lasse Johansen

 

 

 

www.lasse-johansens.com